Автошкола Presto

Университет для автоводителей
  • Удобно - время обучение утром, днем и вечером
  • Легко - просто о сложном
  • Быстро - получение прав в кратчайшие сроки

Подать заявку на обучение

филиал
Категория
Язык
Занятие

Почему эта автошкола?

Латвийская топ-5 по autoskolas.com
Программа лояльностиМЫ любим наших клиентов
Обоснованные претензии за вождение качество обучения вы получите деньги обратно

Отзывы

Testa Prfils
Teorijas noteikumi nav perfekti, taču pašlaik izskatās vislabāk organizētie, salīdzinot ar citām autoskolām. Vēlētos nākotnē redzēt uzlabojumus, kur uzreiz varētu izlasīt atsaucē norādītā noteikumu punkta teksu, novietojot kursoru virs atsauces: piem. '...izņemot *atsauce*50. punktā*atsauce* minētos notaikumus...'
Подробнее ...
Aivars Bruža
negribu nevienu slavēt vai pelt.taču saku lielu paldies autoskolai lielu paldies par saņemtajām tiesībām.korekta un godīga attieksme teikšu godīdi autoskolas eksāmenu noliku ar ceturto reizi ,ber csdd teoriju bez problēmām.instruktors Rolands Sala super māca braukt kā dzīvē un braukšanas eksāmenu noliku bez neviena aizrādījuma.paldies par visu un pārājās kategorijas turpināšu kārtot šinī autoskolā.
Подробнее ...
KASPARS KREILIS
Kaspars Kūlainis un Valters Prikulis ir ''vainojami'' pie tā, ka šovasar tiku pie A kategorijas. Nu super, nebūs man vairs no malas jānoskatās kā vizinās ''pavasara vēstneši''! :) Kaspara frāze: 'tiksimies uz ceļiem' un Valtera ieteikums: 'Dod ručkā'! Paldies Jums liels! Nu ko, Valter un Kaspar, tiekamies moto sezonas atklāšanā!
Подробнее ...

ЦСДД

Обучение теории онлайн
Тест, конкурсы, призы
Пойти на экзамен
Результаты
Экзамен по вождению CSDD
Получить новости о движении очереди
Последние обновления: 11.10.2016. 10:16:12
Если хочешь подписаться на получение уведомлений про свободные места, присоединяйся к нам на Телеграм каналы уведомления:

Новости и социальные новинки мотошколы

Следите за нами в социальных сетях: До и после обучения:
Внимательно следи за информацией, публикуемой на странице мотошколы в Facebook, Dalder, Twitter, Draugiem.lv или Google+, чтобы получить скидку на теоретическое и практическое обучение вождению до 100%. Теоретическая подготовка водителей на высоком уровне